884 038 440 | 796 849 904 krzysztof_paszkowski23@wp.pl

Wulkanizacja Radom

Wulkanizacja opon – Radom i okolice

Firma zapewni kompleksowy mobilny serwis ogumienia na terenie Radomia i wszystkich okolic w promieniu 80km, nasz samochód serwisowy jest wyposażony we wszystkie nie zbędne urządzenia do przeprowadzenia nawet najtrudniejszych napraw w miejscu awarii pojazdu.

Na naszą pomoc mogą liczyć w szczególności samochody ciężarowe TIR, transportowe , dostawcze, osobowe , pojazdy rolnicze.

Od tej pory nie musisz martwić się szukaniem lawety i otwartego warsztatu wulkanizacyjnego. Zadzwoń a nasz mobilny warsztat wulkanizacyjny niezwłocznie przyjedzie na miejsce awarii.

Wulkanizacja stacjonarna

Zapraszamy również do siedziby firmy gdzie będziecie mogli państwo kupić w niskiej cenie opony nowe i używane do samochodów ciężarowych jak i osobowych, felgi aluminiowe stalowe, wykonać naprawę wulkanizacyjną  a nawet zakupić środki do konserwacji ochrony opon.

 

Dziękujemy wszystkim z odwiedziny na naszej stronie i życzymy szerokiej drogi.

Wulkanizacja opon - dowiedz się więcej

Zajmujemy się kompleksowo wulkanizacją opon w Radomiu i okolicach

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego samochodu z mobilnym warsztatem wulkanizacyjnym jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa profesjonalne usługi na miejscu awarii. Zazwyczaj już po parunastu minutach od zgłoszenia nasz zespół dociera na miejsce awarii razem z profesjonalnym sprzętem serwisowym pozwalającym na szybkie usunięcie nawet poważnych awarii.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów firmowych świadczących usługi transportowe, dla których każda awaria to strata cennego czasu, ryzyko kar za nieterminowość lub nawet utraty kontraktu. W takich sytuacjach dzięki naszej natychmiastowej interwencji kierowca może szybko wrócić na trasę i wywiązać się z powierzonego mu zadania. Obsługujemy wszelkiego rodzaju samochody ciężarowe, busy, TIRy, ciągniki siodłowe, specjalistyczne naczepy niskopodwoziowe itp. Oczywiście na naszą pomoc mogą liczyć również kierowcy samochodów osobowych.

Przypominamy, że wymiana opon na nowe jest konieczna, gdy głębokość bieżnika jest miesza niż 2.5 mm dla opon letnich i 4 mm w przypadku opon zimowych.  Takie wartości graniczne dla bieżników zostały ustalone w wyniku licznych prób i testów. Okazuję się, że w przypadku przekroczenia tych wartości następuje widoczny spadek przyczepności opony do nawierzchni drogi. W takim przypadku należy niezwłocznie wymienić opony na nowe lub używane o z odpowiednim zapasem bieżnika.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej siedzimy, gdzie oferujemy opony nowe i używane w bardzo przystępnych cenach. Mobilna wulkanizacja Radom i okolice.

Obszar działania - dowiedz się więcej

Wulkanizacja Radom – świadczymy usługi w promieniu do 80 km

 

wulkanizacja radom - obszar działania